Corporate | Adenya Resort Hotels & Spa

KURUMSAL

Hedefimiz; 'hayalinizdeki tatil' i sizlere mükemmellik çerçevesinde sunabilmektir. Hayallerinizi bizimle gerçekleştirecek, hatta beklediğiniz standartların üstünde bir konfor ve hizmet ile karşılaşacaksınız.

ADENYA HOTEL işletmesi olarak; dinamik, esnek, ilkeli bir yönetim ile sizleri karşılıyoruz. Siz Değerli Misafirlerimizi mükemmelliğe ulaştırmak, gülen yüzünüzle güzel günlerinize ışık olmak için Adenya kapılarını sizlere açıyor.

Türkiye’de tatil denince ilk akla gelen Akdeniz’in incisi, denizin ve güneşin iç içe olduğu yerde; ALANYA’DA, ALTERNATİF TURİZM’DE ALTERNATİF HİZMET ile yeniden sizlerleyiz.

Adenya Hotel samimi ve güleryüzlü hizmetini, yüksek kalite standartlarında sizlere sunarken, aynı zamanda tüm seçkin misafirlerimizin aile yapısına uygun, mahremiyete saygının göz önünde bulundurulduğu, bir tesis olarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz..

Huzurun, güvenin, rahatlığın, kalitenin, konforun en üst seviyede size sunulduğu rüyalarınızdaki cennetin, ayaklarınıza getirildiği bir mekan.

 

YÖNETİM

Adenya Hotel & Resort 'Müftüler Turizm Otelcilik Taşımacılık İnşaat Ticaret A.Ş. Kuruluşuna aittir'

YÖNETİM MESAJI

Hedefimiz; 'hayalinizdeki tatil' i sizlere mükemmellik çerçevesinde sunabilmektir. Hayallerinizi bizimle gerçekleştirecek, hatta beklediğiniz standartların üstünde bir konfor ve hizmet ile karşılaşacaksınız.

ADENYA HOTEL işletmesi olarak; dinamik, esnek, ilkeli bir yönetim ile sizleri karşılıyoruz. Siz Değerli Misafirlerimizi mükemmelliğe ulaştırmak, gülen yüzünüzle güzel günlerinize ışık olmak için ADENYA KAPILARINI sizlere açıyor ve CENNET BAHÇESİNDE MUHTEŞEME yepyeni bir tanım getiriyoruz.

Türkiye’de tatil denince ilk akla gelen Akdeniz’in incisi, denizin ve güneşin iç içe olduğu yerde; ALANYA’DA, ALTERNATİF TURİZM’DE ALTERNATİF HİZMET ile yeniden sizlerleyiz.

ADENYA HOTEL, samimi ve güleryüzlü hizmetini, yüksek kalite standartlarında sizlere sunarken, aynı zamanda tüm Seçkin Misafirlerimizin aile yapısına uygun, mahremiyete saygının göz önünde bulundurulduğu, bir tesis olarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz..

Adından da anlaşılacağı gibi 'ADENYA', 'CENNET BAHÇESİ'

Huzurun, güvenin, rahatlığın, kalitenin, konforun en üst seviyede size sunulduğu rüyalarınızdaki cennetin, ayaklarınıza getirildiği bir mekan…

SİZİN DEĞERLERİNİZ, BİZİM VAZGEÇİLMEZLERİMİZDİR.

İNSAN KAYNAKLARI

Adenya Hotel İnsan Kaynaklarının temel amacı; sahip olduğumuz insan kaynağının sektördeki diğer çalışanlara göre daha eğitimli, daha bilinçli ve motivasyonu yüksek şekilde işi yürütmesine imkan sağlamaktır.

İnsan kaynakları olarak misyonumuz; Adenya Hotel’in hedeflerine artı değer katarak, her bir misafirimizin değerini ve beklentilerini kendi sorumluluğumuz altına almaktır.

İnsan kaynakları olarak; tüm çalışanlarımızdan misafirlerimize beklentilerinin ötesinde, kaliteli hizmet vermelerini isterken; istihdam, branşlarıyla ilgili eğitim, insan ilişkileri ve hakları, ücretleri ve güvenlik desteğini titizlikle sağlamaktayız. Bu imkanları sağlarken kişisel ahlaka ve çalışana verilmesi gereken değerden asla taviz vermemekteyiz.

Adenya Hotel’de farklı fikirlerin ortak amaç doğrultusunda olduğu müddetçe faydalı olabileceğine inanmaktayız. Otelimizde; branşında en kalifiyeli olan elemanlara istihdam sağlamaktayız.

Yerel işçi ve iş kanununa uyarak, çalışanlarımıza saygı ve eşit muamele yapacak sağlam kurallar ve uygulamalar oluşturur, yönetir ve aktarırız.

Adenya Hotel’in hedef ve politikalarını, çalışanlarımızın hakları, kişisel iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıya öncelik verilmiş bir iş ortamını oluşturarak desteklemekteyiz. Tüm bu imkanları sağlarken, çalışanlarımızın gizlilik ve mahremiyetlerine saygının korunmasına özen göstermekteyiz.

Adenya Hotel Yönetim Ekibi oluştururken;
• İşe alım ve terfi süreçlerinde seçici olmak,
• Çalışanları heyecan verici hedeflere yönlendirmek,
• Çalışanları yüksek performans standartlarıyla yönetmek,
• Yönetimi ve çalışanları sonuçlardan sorumlu kılmak,
• Çalışanlara potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma fırsatı vermek,
• Üstün performansı ödüllendirmek
İnsan Kaynakları olarak temel amaçlarımızdır.

Adenya Hotel Ailesine katılabilmek için;
• Güvenilir,
• Başkalarının haklarına saygılı,
• Etik değerlere bağlı,
• Değişime açık,
• Pazar odaklı,
• Uzun vadeli düşünebilme,
• Yenilikçi,
• Ekip ruhu taşıyabilme
• Branşında kalifiye olma şartları aranmaktadır.

İş Gücü ve Kariyer Planlama
Adenya Hotel kariyer planlaması kapsamında, gelecekteki personel ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere;
• Gerekli seçme,
• Eğitme,
• Yönlendirme fonksiyonları
aşamalarından biri olan Kariyer planlama ile, çalışanların geliştirilmesini ve sahip oldukları bilgi, beceri, deneyim ve yeteneklerle uyumun sağlanması hedeflenmektedir.

Eğitim ve Geliştirme
Adenya Hotel İnsan Kaynakları departmanı olarak; tüm çalışanlarımızın ellerinden gelen en iyi performansı sergilemeleri ve profesyonel anlamda kariyerlerini geliştirmeleri için tüm eğitim ve geliştirme imkanlarını sağlamaktayız.

KALİTE POLİTİKASI

Otelimizde kültürümüze ve dini inançlarımıza ve helal şartlarına uygun bir ortam sağlanarak her zaman daha iyisini yapabileceğimiz inancıyla kendimize “sürekli iyileştirmeyi” amaç edinmiş bir kurumuz. Hizmet kalitemizi ve misafir memnuniyetini sürekli ölçer ve iyileştiririz.

Uygulamakta olduğumuz tüm yönetim sistemlerimizi iyileştirir ve sürekliliğini sağlarız.

Otellerin sunduğu imkânların birbirine bu kadar yakınlaştığı dönemde sunduğumuz hizmetle misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeye karşılayarak kaliteli servis anlayışından asla ödün vermeyiz.

Tüm faaliyetlerimiz ile ilgili yasal şartlara uyarak, uluslararası standartlar doğrultusunda çalışarak Türkiye’de lider dünyada tanınır bir otel olmayı hedefleriz.

Misafirlerimizden, personellerimizden ve ilgili taraflardan gelen şikayet ve önerilerin değerlendirilmesi, çözüme kavuşturulması ve geri bildirilmesine önem veririz.

Gelen şikayetleri; bütçe, işletme gereklilikleri ve operasyonel doğrultuda değerlendirerek çözüme ulaşması için gerekli özeni gösteririz.

İşletmemizde gıdaların hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunum aşamalarında gıda güvenliği yasalarına, hijyen standartları ve helal üretim kurallarına uygun olarak, sağlıklı, helal, hijyenik gıdalar üretir ve sunarız.                                                                   

Ekip çalışmasına ve eğitime verdiğimiz önemle, huzurlu çalışma ortamımızla, birbirimize ve ürettiğimiz hizmete sevgi, saygı ve güven ile çalışanlarımızın da misafirlerimiz kadar kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlarız.

Adenya Hotels Yönetim

Adenya Blog

BLOG

Bizi takip edin...

DEVAMI
Adenya Telefon
Adenya Map
Adenya Rezervasyon