REZERVASYON  
Deluxe, Çiftlere Özel Oda | Adenya Resort Hotels & Spa

Deluxe OdaDİĞER ODALARIMIZ

Herşey Ultra Dahil

King Suit

Tüm Akdeniz’i ayaklarınızın altına serecek olan King Suit’imiz, 64 m²’lik ferah bir kullanım alanına sahiptir. Ebeveyn ve çocuk odası, bir oturma alanı, geniş bir balkon ve balkon oturma grubuna sahiptir. Jakuzi ve buhar odasının yanı sıra, duş alanı ve farklı bir çok mimari ayrıcalığı farklı seçeneklerde sunmaktadır. Özel bukletler, odaya yapılan giriş günü ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.

Superior Suit

68 m² kullanım alanına sahip olan süitimiz, kara manzaralı olarak misafirlerine sunulmaktadır. Bir yatak odası, bir çocuk odası, bir oturma alanı, balkon oturma takımları ile ailecek vakit geçirecek pek çok seçenek sunmaktadır. Balkonda dört kişilik büyük bir jakuzi bulunmaktadır. Özel bukletler, odaya yapılan giriş günü ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.

Serenity Suit

54 m² iç alanda, deniz manzaralı olarak hizmet veren Serenity Suit oda, bir yatak odası, ve bir oturma alanından oluşmaktadır. Bir çok hizmet ayrıcalığının yanı sıra muhteşem Akdeniz manzarası eşliğinde, gün doğumunu ve gün batımını ayrı ayrı izleyeceğiniz iki farklı balkona sahiptir. Özel bukletler, odaya yapılan giriş günü ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.
Adenya Telefon
Adenya Map
Adenya Rezervasyon