Adenya Telefon
Adenya whatsap

Online Rezervasyon

Adenya Hotel'de İslami Usullere Uygun Lezzet Dolu Restoranlar

Yiyecek İçecek

Eşsiz Lezzetler

Muhafazakar Otel konseptli otelimizde hizmet veren tüm restoranlarda islami usullere uygun olarak, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan et ve et ürünleri firmalarından ürün alınmaktadır. Ürün alınan tüm firmaların “Helal Sertifikası” mevcuttur. Sabah, akşam ve öğlen yemeklerini açık büfe olarak tercih edebileceğiniz Sedir Restoran, size özel ocak başı lezzetleri sunan A’lacarte restoranımız Taş Ev ve gün boyunca aperatif tatlarla hizmet veren Sancak, Yelken Snack restoranlarımız, farklı konseptlerdeki kafelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

SEDİR RESTORAN

Eşsiz Lezzetler


Akdeniz Mutfağının eşşiz lezzeti ile Osmanlı Mutfağı’nın en nadide örneklerini siz değerli misafirlerimizin damak tadına sunduğumuz ana restorantımızdır. Sabah, Öğle ve Akşam yemeklerini açık büfe olarak alabileceğiniz, terasından Akdeniz’in muhteşem manzarasını izleyebileceğiniz, aile sıcaklığında bir ortam… Not:1 Kasım ile 1 Nisan tarihleri arasında Açık büfe servisi yerine A’la carte servisi sunulmaktadır.


Sedir Restoran
Kahvaltı

07:00 – 10:30

Öğle Yemeği

12:30 – 14:00

Akşam Yemeği

19:00 – 21:00

Gece Çorbası

23:00 – 00:00

TAŞ EV A´LA CARTE

Ocakbaşı keyfi


Ocakbaşı keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, deniz kenarında hizmet veren A’la carte restorantımızdır. Kendine has özel menüsüyle, yıl boyunca unutamayacağınız anlar için… (19:00 – 21:00 Saatleri arasında önceden rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet vermektedir) Not:1 Kasım ile 1 Nisan arası hizmete kapalıdır.

YELKEN SNACK

Ana öğünler dışında, aperatif olarak hafif ve lezzetli yiyeceklerin sunulduğu snack restorantımızdır. Adenya’nın Mısır kumuyla kaplı plajlarından ve Akdeniz’in masmavi denizinde daha fazla istifade edebilmek için, mesafe olarak daha kolay ulaşabileceğiniz yelken restorantımızı kullanabilirsiniz.

Öğle Yemeği : 12:00 - 16:00.

SANCAK SNACK


Aile kompleksimizde bulunan ana öğünler dışında, aperatif olarak hafif ve lezzetli yiyeceklerin sunulduğu snack restoranımızdır. Akdeniz’in masmavi deniz manzarasında, mesafe olarak daha kolay ulaşabileceğiniz sancak restoranımızı kullanabilirsiniz.

SANCAK KAFE


Aile kompleksimizde bulunan Sancak kafe; Muhteşem Akdeniz’in masmavi denizini eşliğinde kahvenizi yudumlarken keyifli sohbetler edebileceğiniz kafemizdir.

YAKAMOZ KAFE

Aile kompleksimizde bulunan Gündüzleri ayrı Akşamları ayrı güzellikte olan keyifli anlar yaşayacağınız kafemizdir

MEYDAN CAFE

Hafif ve Lezzetli


Ana öğünler dışında, aperatif olarak hafif ve lezzetli yiyeceklerin sunulduğu kafedir.

Hizmet Saatleri : 10:30 - 23:00

NARGİLE KAFE

Nargile içmeyi sevenler için, ayrı tatlarda aromalarıyla, sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz zamanları keyifli anlara dönüştürecek mekanımızdır.Hafif ve Lezzetli

BALİ EVİ

Serin Bir Ortam


Bali Evi Deniz ve güneşin tatdını çıraracağınız serin bir ortam.Ücretli servisimizdir rezervasyon için misafirilişkileri departmanıyla iletişime geçebilirsiniz.

KAFE KEYF

Scrabble, tavla, dama, santranç, bilordo vs. gibi ailecek oynayabileceğiniz oyunlarınız için, kafe keyf eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz mekanımızdır.

LOBİ KRİSTAL KAFE


Aileniz, eşiniz ve dostlarınızla birlikte günün tüm yorgunluğu atabileceğiniz, 24 saat hizmetinizde bulunan ayrıcalıklı bölümümüzdür.Türk kahvesi eşliğinde, en özel ve güzel sohbetlerinizi, size özel lobby teras kafe’de paylaşabilirsiniz.