Standart, Delux, Suit Oda Konaklama Seçenekleri | Adenya Hotels
King Suit

King Suit

Akdeniz’de tatil yaptım demek istiyorsanız, bu odamız tam size göre. Tüm Akdeniz’i ayaklarınızın altına serecek olan King Suit’imiz, 64 m²’lik ferah bir kullanım alanına sahiptir. Ebeveyn ve çocuk odası, bir oturma alanı, geniş bir balkon ve balkon oturma grubuna sahiptir. Jakuzi ve saunasının yanı sıra, duş alanı ve farklı bir çok mimari ayrıcalığı farklı seçeneklerde sunmaktadır. Bvlgari marka bukletler, odaya yapılan günlük ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.

Superior Suit

Superior Suit

68 m² kullanım alanına sahip olan süitimiz, kara manzaralı olarak misafirlerine sunulmaktadır. Bir yatak odası, bir çocuk odası, bir oturma alanı, balkon oturma takımları ile ailecek vakit geçirecek pek çok seçenek sunmaktadır. Balkonda dört kişilik büyük bir jakuzi bulunmaktadır. Bvlgari marka bukletler, odaya yapılan günlük ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.

Serenity Suit

Serenity Suit

54 m² iç alanda, deniz manzaralı olarak hizmet veren Serenity Suit oda, bir yatak odası, ve bir oturma alanından oluşmaktadır. Bir çok hizmet ayrıcalığının yanı sıra muhteşem Akdeniz manzarası eşliğinde, gün doğumunu ve gün batımını ayrı ayrı izleyeceğiniz iki farklı balkona sahiptir. Bvlgari marka bukletler, odaya yapılan günlük ikramlar ve daha bir çok konforunuzu artırıcı ayrıcalıklar sizleri beklemektedir.

Özel butler hizmeti, ailenize özel tatil asistanları, kişiye özel sunumlar, kabana kullanamı, odaya servisler VIP hizmetlerden sadece bir kaçı.

Ailenize özel tatil asistanları, tatilinizde size danışmanlık yaparak hem daha verimli bir tatil geçirmenizi sağlayacak, hem de olası problemlerinize anında çözüm üretecek.

Adenya Blog

BLOG

Bizi takip edin...

DEVAMI
Adenya Telefon
Adenya Map
Adenya Rezervasyon