• Bay
 • Bayan
 • Otel Dışı Aktiviteler

  Bu hizmetler Ünion Seyahat Acentesi "2156" tarafından yapılmaktadır.
  Alanya Kültür Gezisi

  Tur Program Detayları: (Programımız sadece otelimizin misafirlerine özeldir.)

  Sabah kahvaltısını yaptıktan sonra saat 10:00’da otelimizden hareket ediyoruz. İlk durağımız birbirinden güzel binlerce sarkıt ve dikitlerle süslü bu mağara olan Damlataş mağarasını geziyoruz. Daha sonra denizden 250 metreye kadar yükselen yarımada üzerinde bulunan, surların uzunluğu 6.5 kilometreyi bulan, 13.yüzyıl Selçuklu eseri olan Alanya Kalesine gidiyoruz. Kalenin içerisinde bulunan 800 yıllık tarihi bir Cami´yi gezip ibadet edebiliyoruz. Caminin hemen yanında olan 150 yıllık Osmanlı kültür evini geziyoruz. Mükemmel bir manzarada fotoğraf çekildikten sonra meyve bahçesine gidiyoruz. Tamamen organik bir şekilde yetiştirilmiş olan portakal, muz, elma, mandalina ve mevsimlik ve yöresel meyveleri dalından kopartıp yeme şansını yakalıyoruz. Daha sonra tamamen doğayla iç içe olacağınız altınızdan buz gibi çay geçerken yemek yiyeceğimiz Dim Çayı´nda çardakların üzerinde yemek yedikten sonra isteğe göre çarşı molası verilip saat 16:30 ile 17:30 arasında turumuz bitmektedir.
  Haftada 2 kere yapılmaktadır. Başlangıç; 10:00 Bitiş; 17:00 

  Manavgat – Side Kültür Gezisi

  Tarihe karşı ilginiz var mı? Cevabınız evetse tam size göre bir gezi. Buram buram tarih kokan Side antik kenti geziyoruz. Apollon Tapınağı’nın eşsiz görüntüsü ile fotoğraf çekilebiliyorsunuz. Bu güzel tarih gezisinin ardından insanı heyecanlandıran Manavgat şelalesi ve bir çok medeniyetin göz diktiği tatlı su ile tuzlu suyun birleştiği noktaya güzel bir tekne turu ve yemek molası. Hem tarih hem eğlence ikisi bir arada güzel vakit geçireceğiniz mükemmel bir gün sizi bekliyor.
  Haftada 2 kere yapılmaktadır. Başlangıç; 10:00 Bitiş; 17:00 

  Rafting

  Tur Programı Detayları
  Rafting, 7´den 70´e yüzme bilen ve sağlık sorunu olmayan herkesin deneyebileceği ve ömründe ez az bir kez mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz, eğlenceli, adrenalin ve heyecanı yüksek günlük bir doğa turudur. Rafting sayesinde, Akdeniz sahillerinde yazın sıcaklığın 50 °C dereceye ulaştığı bunaltıcı günlerde kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun ortasında akıp giden, serin buz gibi azgın sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz. Milli Park´ın içinden akması özelliğiyle ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros dağlarını seyretme imkanı da sunmaktadır. Zorluk derecesi 1 - 2 - 3 olan Türkiye´nin en önemli Rafting parkurlarından biri olan Antalya´nın Beşkonak beldesi Köprülü Kanyon bölgesindeki eşsiz güzellikteki manzaralarla donatılmış ´´ köprüçay ´´ üzerinde eğlenceli ve adrenalini yüksek rafting organizasyonları ve turları yapmaktadır.

  Alanya Kısa Tekne Turu
  Alanya´nın güzel sahil ve koylarını keşfetmenin en güzel yollarından biri Akdeniz’e özgü ahşap gezi tekneleri ile Alanya Tekne Tur’ u yapmaktır. Alanya Kalesi, tersane ve Kızıl kulenin taçlandırdığı Alanya iskelesinden ayrılan teknemiz Alanya kalesinin üzerine bulunduğu yarımadanın etrafındaki deniz mağaraları, korsanlar, aşıklar ve fosforlu mağaraya uğrar. Sonra dünyanın en güzel ve ünlü plajlarından biri olan Cleopatra plajını denizden seyreder, en sakin ve temiz  plajlarından Ulaş plajında yüzme molası verir. Tur boyunca müzik ve animasyonlar size eğlenceli bir ortam sunar. Teknemiz 2 katlı büyük bir teknedir. Son derece temizdir. Bay bayan tuvaleti, duşluklar, değişme kabinleri mevcuttur. 
  Haftada 2 defa yapılmaktadır. Başlangıç: 14:30 Bitiş: 18:00 
  Quat (ATV) Safari Turu

  Araba kullanmayı bilmenize ve ehliyet sahibi olmanıza bile gerek kalmayan ve herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir tutkudur... Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve bir kaç metre kullandıktan sonra ATV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz... Turlar 16 yaş ve üzeri yetişkinler için geçerlidir. Tur için daha önceden rezervasyon yaptırmış misafirler toplanarak QUAD - ATV safari yapılacak olan Toros dağları eteğindeki ormanlık arazideki parkurlara taşınırlar... Tur esnasında yer yer manzara fotoğraf çekimi için mola verilir. QUAD - ATV Safari başlamadan önce profesyonel rehber tarafından ATV Motor´u hakkında ders ve brifing verilir. QUAD - ATV safari için gerekli teçhizatlar katılımcılara dağıtılır ve onların güvenlik önlemlerini almış bir şekilde tura başlamalarına hazır olmaları sağlanır... Daha sonra kanyonlar ve dereler aşılarak manzaralı köylerden geçilerek QUAD - ATV safari turun tamamlanacağı yere gelinir. Biraz mola verildikten sonra tüm katılımcılar alındıkları yerlere geri bırakılarak tur tamamlanır.
  Her gün Öğleden Önce Ve Öğleden Sonra olmak üzere 2 sefer yapılır.

  Scuba Diving Turları 

  Genelde misafirlerimizin satın aldığı, dalışın ilk defa yapıldığı başlangıç programıdır. Bu programda dalıcılar sabah kayıt işlemlerinden sonra tekne ile hareket esnasında eğitmenleriyle tanışır ve eğitmenlerinin kendileriyle ilgisinden güven kazanırlar. Daha sonra dalışla ilgili teorik eğitim başlar. Eğitmen öncelikle scuba dalışlarında kullanılan ve dalıcılarımızın kullanacakları malzemeleri tanıtırlar. Daha sonra dalışla ilgili teorik bilgiler verilir. Suyun altında nasıl nefes alındığını, su altı haberleşme işaretleri, sualtı yüzme tekniği, kulak basınç eşitleme gibi başlıca konular teorik eğitimde anlatılan konulardır. Daha sonra gruplara ayrılan dalıcılara su üzerinde eğitmenler kısa bir nefes alma becerisi yaptırır. Artık dalışa hazır dalıcılar bire bir eğitmen nezaretinde sualtına alınır ve sualtında oluşturulan 5 kişilik gruba en az 2 eğitmen eşlik eder. Birinci dalış derinliği 3-5 metre olup dalıcıların nefes alıp verme kondisyonlarına bağlı olarak yaklaşık 25-35 dakika sürer. Bu dalışı öğle yemeği ve dinlenmeden sonra ikinci dalış takip eder. İkinci dalışta birinci dalıştan farklı olarak derinlik birinci dalıştaki dalıcıların performansına bağlı olarak 8-12 metreye çıkar. Süre ise genelde 25-35 dakika ile aynı kalır. Ayrıca, 2 dalış arasında, tekne üstü güneşlenme, yüzme ve benzeri etkinlikler de mümkündür.

  At Gezisi

  Usta biniciler eşliğinde ormanda 1 saat ata binme keyfini tadacaksınız.
  Her gün sabah saat 09:00 ile 17:00 arasında isteğe bağlı saatlerde yapılmaktadır.

  Yunus Gösterisi

  Avrupa´nın en büyük yunus parkında harika bir yunus gösterisi izlemeye ne dersiniz? Profesyonel eğitmenler eşliğinde bu akıllı yaratıkların yaptıklarına inanamayacaksınız..
  Salı günü öğleden sonra hariç her gün günde 2 kez yapılmaktadır.
  Sabah: 09:45 – 11:45
  Öğleden sonra: 14:15 – 15:45 

  Jeep Safari

  Çam ormanlarıyla kaplı Toros dağlarında üstü açık Land Rover jeepleriyle düzenlediğimiz eğlenceli bir doğa turu. Bu turumuzda Alanya´nın şehirden uzak diğer yüzünü keşfedeceksiniz. Bin beş yüz metre yükseklikten harika Alanya ve Kale manzarasına hayran olacaksınız. Dağ köyleri, köy camisi, su savaşları ve eğlenceler. Tur sonunda serin, Dim çayında serinleme ve öğle yemeği tur programımıza dahildir.

  Buggy Safari

  Toros dağlarının eteklerinde çam ormanlarının arasında tozlu yollarda buggy araçlarımızla düzenlediğimiz heyecan ve macera dolu safari turu. Buggy safari turumuz yaklaşık üç saat sürmektedir. Aynı buggy ile tek yada çift olarak katılabilirsiniz.

  Yamaç Paraşütü

  Bir kuş gibi uçmak ve gökyüzünde bulutlarla dans etmek ister misiniz? Alanya yamaç paraşütü aradığınız şey! Dünyaca ünlü Cleopatra plajından hareket ederek 30 dakikalık jeep safari ardından 700 metre yüksekliğindeki yassı tepe uçuş alanına varıyoruz. Uçuş alanımızda bilgilendirme ve hazırlıktan sonra profesyonel pilotlarımız eşliğinde yaklaşık 20 dakikalık heyecanlı uçuş keyfinin arsından Cleopatra plajına iniş yapıyoruz.
  Her gün öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 sefer yapılır. 

  DUYURULAR
  Konaklama Tarihi / Giriş
  Konaklama Tarihi / Çıkış
  Kişi Sayısı
  Çocuk Sayısı
  1. Çocuk Yaşı
  2 Çocuk Yaşı
  3 Çocuk Yaşı
  +90 242 510 22 22